gallery/site_wide
gallery/fire
gallery/fire
gallery/fire
gallery/fire
gallery/fire
gallery/fire
gallery/fire
gallery/fire
gallery/fire
gallery/stern11

ЦІНИ:
Вартість прокату костюмів та їх застава вказана безпосередньо на сторінці кожного костюму, на яку ви потрапите натиснувши на назву або фото.

 

Продажем та пошиттям костюмів ми не займаємося!

Доставки немає.

 


ПРАВИЛА ПРОКАТУ


1) Костюм видається на 24 години (на добу). Якщо Ви взяли костюм, наприклад, о 17-00, то маєте повернути його не пізніше 17-00 наступної доби. Якщо Ви повертаєте костюм раніше, ніж через 24 години, сплачується повна вартість прокату за добу.
2) За затримку костюма на 1 годину з Вашої застави вираховується 20 грн, на 2 години - вартість прокату за добу.
3) При отримані костюму Ви перевіряєте, спільно з нами, стан костюму, сплачуєте вартість прокату плюс заставну вартість (окрема сума). Документи в якості застави НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ! Застава Вам повертається, коли Ви повертаєте костюм.
4) У випадку пошкодження костюму з Вашої застави вираховується сума, що необхідна на ремонт костюму. Якщо костюм не підлягає відновленню (дірки, плями що не виводяться), загублена непоправна деталь костюму або сам костюм - застава не повертається.
5) Забороняється самостійно прати костюм та усувати плями на ньому (як перед, так і після користування). Якщо костюм забруднився під час прокату, то ми самостійно приводимо його до ладу.
6) Забороняється перешивати костюм. Відповідність розміру костюму розміру дитини перевіряється на примірці.

gallery/mr._snowman